Prvé kolo Horehronskej ligy “O cenu Mladosti” sa uskutoční 19. januára 2019 v Lyžiarskom stredisku Čertovica

Oficiálne výsledky podľa kategórii

Celkové výsledky

Zoznam pre žrebovanie

Štartová listina

Zoznam prihlášok pre kluby

Štartová listina podľa klubov

Všeobecné ustanovenia

Usporiadateľ :          
Lyžiarsky oddiel MLADOSŤ Banská Bystrica

Technické zabezpečenie :      
Lyžiarsky oddiel MLADOSŤ Banská Bystrica

Termín :                    
19.1.2019, sobota

Miesto :                     
Lyžiarske stredisko Čertovica 

Prihlášky :                                     
do streda 16.1.2019 do 15:00 hod.
http://lesycup.sporttiming.sk/

Kontaktná osoba:                      
Mgr. Jaroslav Štancel. tel. číslo 0903 906 066
Ing. Miroslav Štefanovie tel. číslo 0905 845 604

Kancelária pretekov :               
penzión STIV, Čertovica

Žrebovanie čísel:                       
štvrtok  17.1.2019 od 15:00 do 16:00 hod., Mgr. Jaroslav Štancel na základe došlých prihlášok, podľa súťažného poriadku.

Prezentácia a výdaj štartových čísel:      
19.1.2019 od 7:30 do 8:15 hod. v kancelárii pretekov

Partneri pretekov:

 

Ubytovanie, doprava a stravovanie :    
usporiadateľ nezabezpečuje

Štartovné pre všetky kat. :     
7,- Eur pre každého pretekára

Lístky na vleky:                           
7,- Eur pre pretekárov (+ záloha 3€ za ski pass)   

Trénerské lístky:                        
na 10 detí 1 trénerský lístok za 7€ (+ záloha 3€ za ski pass) 

Ceny pre pretekárov:                
V
yhlásení a odmenení vecnou cenou budú prví šiesti pretekári v každej kategórii.

Vyhlásenie výsledkov:             
cca. 30 min po skončení preteku v cieli.

Technické ustanovenia

Predpis :                    

preteká sa podľa platných pravidiel lyžiarskych pretekov ÚAD a súťažného  poriadku  LESY SKI CUP – Horehronská liga v zjazdovom lyžovaní na sezónu  2018/2019

Disciplína:                  obrovský slalom – super baby, predžiaci, žiaci  a OPEN

Kategórie :                                                       

  1. Horehronské nádeje – dievčatá                                   2015/2012
  2. Horehronské nádeje – chlapci                                     2015/2012
  3. Mladšie predžiačky                                                       2011/2009
  4. Mladší predžiaci                                                            2011/2009
  5. Staršie predžiačky                                                         2008/2007
  6. Starší predžiaci                                                             2008/2007
  7. Mladšie žiačky                                                               2006/2005
  8. Mladší žiaci                                                                   2006/2005
  9. Staršie žiačky                                                                2004/2003
  10. Starší žiaci                                                                     2004/2003
  11. OPEN – ženy                                                                  2002 a staršie
  12. OPEN – muži                                                                 2002 a starší

Svah:                               lyžiarske stredisko Čertovica

Organizácia preteku: jedno kolo v rovnakej trati všetky kategórie

Harmonogram:            od 7:30 do 8:15 hod.  prezentácia

od 8:30 do 9:00 hod. prehliadka trate

9:20 hod. štart prvého pretekára v kategórii Horehronské nádeje – dievčatá; poradie kategórií podľa rozpisu v  propozíciách.

Protesty:                       podľa pravidiel LP doložené vkladom 17,-Eur za jednotlivca

Rôzne:                           Prípadné odvolanie pretekov Vám bude oznámené 2 dni pred pretekmi.

                                       Za stratu štartovného čísla bude organizátor požadovať 25,-Eur

Usporiadateľ nepreberá žiadnu zodpovednosť za úrazy a škody  počas rozjazdenia a pretekov.

Funkcionári  pretekov

Riaditeľ pretekov:                                            Chovančeková Nikola
Autor trate:                                                         Šuhajda Rastislav
Veliteľ bránkových rozhodcov:                    Sršeň Matej
Veliteľ technickej čaty:                                    Barla Michal
Veliteľ trate:                                                       Šuhajda Rastislav
Hlavný rozhodca:                                              Gregor Miroslav
Zdravotná služba:                                             Horská služba
Vedúci časomiery a výsledkov:                       Jaroslav Štancel
Technický komisár:                                             Július Piliar

Tieto ustanovenia boli schválené dňa             20.12.2018

 

Stiahnuť rozpis pretekov